Камінні топки і печі

Привід, чому найкраще вибрати камін, плиту або піч на дровах саме у нас:

Вигідні ціни

Великий вибір камінів та плит

Можливість підібрати додаткові аксесуари

Сучасні моделі пічок високої якості

Замовлення без складнощів

Швидка, зручна і безпечна доставка товарів

Найкращі гарантійні умови від виробників

Ефективна служба підтримки клієнтів

«Студія Камінів» - відоме і надійне місце для придбання камінів, плит та пічок на дровах.

Про фірму

Фірма «Студія Камінів» була заснована понад 5 років тому. Ми займаємося продажем камінних топок, печей, електро- та біокамінів від провідних виробників зі всього світу. Також ми пропонуємо повний комплект всього необхідного обладнання та комплектуючих для безпечного та якісного монтажу каміна або пічки на дровах.

У салонах «Студія Камінів» представлений великий асортимент мармурових порталів для оздоблення камінів на будь-який смак та гаманець. Також наша компанія виконує розробку проекту та виготовлення камінних порталів із натурального каменя по індивідуальному замовленню.

Тепло та затишок каміна

Серед сучасного асортименту різних камінних топок, не дуже легко знайти собі відповідний камін. Тому перед придбанням камінного обладнання необхідно продумати безліч деталей. Принаймні, бути в змозі відповісти на головне питання: з якою метою розміщується камін в домі? Каміни з відкритою топкою, які вимурувані із цегли - це найпростіші печі. Вони нагрівають приміщення виключно променистою тепловою енергією від вогнища що палає, а все інше тепло виходить в димар. Теплова віддача такого каміна дорівнює в середньому біля 20%. Тому каміни з відкритою топкою не можуть ефективно використовуватись в якості сучасних опалювальних пристроїв, а тим більше, для опалення цілого в будинку.

Затишний та ефективний камін в будинку дуже важливий, тому що крім красоти та зручності, від каміна очікується гарне акумулювання тепла. Створення проекту каміна - це відповідальна колективна робота за участю дизайнера, менеджера проекту і бригади майстрів з монтажу. Головним чином, каміни на дровах встановлюються у приватних будинках або невеликих котеджах. Хоча існує можливість змонтувати камін і в квартири, але тут є цілий ряд перешкод. Каміни простіше встановлювати якщо вже є окрема димохідна труба висотою приблизно 4-6 м та діаметром не менше 200 мм. Параметри димохідної труби визначають те, яка саме камінна топка може бути використана для майбутнього каміна. Для прикладу, у камінах з закритими топками перетин вихідного патрубка з топки повинен відповідати діаметру димоходу. В нових будинках, найчастіше, вже передбачене місце для установки каміна, де збудований димохід з цегли або зібраний модульний димохід потрібного розміру та висоти. В старих будинках треба підбирати каміни виходячи із параметрів вже заведеного старого димоходу, попередньо обов’язково обстеживши його та пересвідчившись, що він витримає навантаження від розтопленого каміна. Також, в старих будинках можливий додатковий монтаж зовнішнього димоходу з додатковою ізоляцією, так звана «сендвіч система» димоходів.

З чого розпочати вибір майбутнього каміна?

Найголовніше, при виборі каміна треба чітко знати з якою метою він буде встановлений: для краси в будинку або для реального опалення приміщень. Камін для краси може мати широке або високе скло камінної топки, додаткові опції подачі повітря для гарного горіння полум’я та інші декоративні елементи.

Камін для опалення за своєю тепловою потужністю повинен відповідати розмірам всіх приміщень в будинку, які планується обігріти. Маленький камін не зможе обігріти великий зал. Так само, треба враховувати вагу майбутнього каміна разом з облицюванням, тому, що деякі каміни вимагають окремого міцного фундаменту. Чавунна топка для закритого каміна може обігріти кілька поверхів одного будинку. Це можливо завдяки класичній конструкції каміна, де присутня додаткова розводка теплого повітря від каміна за допомогою ізольованих труб, що дозволяє спрямовувати тепле повітря в сусідні з каміном приміщення.

Для вирішення питання пожежної безпеки, важливо дотримуватись правил експлуатації камінної топки відповідно до технічних умов виробника, а також підготувати місце для майбутнього каміна, а саме: облицювання стін і підлоги з вогнетривких матеріалів, а також безпечний димохід.

Опалювальні печі-каміни зі склом.

Окремо стоячі камінні печі (печі-каміни) виготовляють зі сталі або чавуну, вогнетривкого скла, а також жаростійкої кераміки. Камінні печі з чавуна для більш привабливого естетичного вигляду зовні вкривають жаростійкою фарбою. Сталеві пічки з метою високої акумуляції тепла найчастіше облицьовують каменем або кахляними плітками. Також для підвищення ефективності, сучасні виробники оснащують свої каміні печі зі сталі додатковими внутрішніми стінками з кераміки або цегли на основі шамотної глини.

При опаленні приміщення пічкою на дровах використовується принцип конвекції: холодне повітря при нагріванні о стінки камінної пічки піднімається в гору і швидко обігріває приміщення. Для установки окремо стоячої печі не потрібно додаткового проекту. Головною умовою для установки пічки є окремий димохід відповідного діаметра та висоти, а також спеціальне місце в будинку, де пічка може бути безпечно встановлена у відповідності до вимог пожежної безпеки. Монтаж пічки може виконати як майстер, так і покупець самостійно за декілька годин. Де розмістити піч-камін: посеред кімнати, в кутку або біля стіни?

Великий вибір різних моделей печей-камінів дає можливість встановлювати камін в будь-яке житлове приміщення: від кухні до спальні. Класичний варіант пічки-каміна передбачає її розміщення біля стіни або в куту кімнати. Але дуже цікаво та стильно виглядає сучасна піч-камін, розміщена по середині кімнати. Такі каміни встановлюють, як правило, у великих приміщеннях: приймальні, холі або у великому залі. Вони виглядають елементом дизайну навіть влітку, коли в ньому не запалено вогонь. Існують такі моделі пічок, що повертаються навкруги своєї осі на 360 градусів. Такий камін можна повертати в потрібну сторону в залежності від ракурсу споглядання вогню. Також гарний вигляд палаючого полум’я в пічках з додатковим склом, яке виконано у формі кута або напівкруглого радіуса. Такі моделі дуже часто встановлюють в будинках з сучасним інтер’єром як додатковий елемент краси та тепла одночасно.