VIRP Вироби   з   каменю.   Мармур.   Граніт.     Замовити.     Купити

Залишайтеся:   і Вас огорне пишність природи поробила диво, під назвою природний камінь. Захоплюючі   розповіді про красу, твердості і ніжності мармуру , чарівність біблійного каменю онікс , символі міцності і стійкості - граніті . Історичні факти і події, історії про камені, починаючи з часів створення світу. Ми постараємося розповісти Вам   про камені цікаво   пізнавально і не нудно. Судіть самі:

 •          -   Легенда про храм Соломона в Єрусалимі (Х ст. До н. Е.), Де не було вікон, а стіни були зроблені з онікса, що пропускає достатньо світла: чи не земна краса! Зверніть увагу на сторінку онікс з підсвічуванням.

 •          -  Побуваємо в Вероні - прекрасному місті Шекспірівської Джульєтти, а саме, на центральній площі старого міста Пьяцца-делле-Ербе, яка викладена прекрасним біло-рожевим мармуром. Сторінка   підлоги з натуральногокамня.

 •        - Флоренція - приголомшливий краси місто Данте і символ епохи ренесансу, відвідайте сторінку   Флорентійська мозаїка.

 •        - Про багатті стародавньої людини розповіді, мабуть, не буде, поговоримо про каміни, починаючи з Стародавнього Риму: ласкаво просимо:   каміни з натурального каменю.

 •           -  Дізнаємося про особливі традиції і ритуали хамам, де внутрішнє оздоблення завжди розкішно і за традицією робиться з каменю. У справжній лазні хамам використовуються лежаки з натурального мармуру.

 •      -Побуваємо в позаминулому столітті на дикому заході в ірландських пабах і перших американських барах і дізнаємося про справжнє призначення барной стійки.

 

Сподіваємося, що змогли утримати Вашу увагу і наші відносини тривати в спільній співпраці. Ми добре розуміємо, що в наш час отримати й утримати клієнта - це складна і копітка захід, тому, всі наші співробітники проходять регулярні перевірки:, ні, не на знання своєї справи, в цьому проблем не виникає, а от те, на скільки чемно і ввічливо в Вами спілкуються, нами приділяється особлива увага. Ну, ще не багато, про те, чому з нами надійніше:

 •             -  Компанія VIRP існує 10 років, постійно оновлюючи виробничу базу.

 •     - Зараз, наше власне виробництво оснащено найсучаснішим   обладнанням з комп'ютерними "мізками", що дозволяє виключити помилки людського фактора і виготовляти вироби будь-якого ступеня складності.

 •        - Наша компанія здійснює і бере на себе повний комплекс необхідних   послуг: попередній дизайн - проект , завмер , доставка , монтаж , догляд за каменем   , реставраційні роботи по   каменю.

 •         - Всі наші співробітники проходять обов'язкове навчання, і менеджери по роботі з клієнтами і всі робочі в цеху, і все монтажники.

 •       - Наша компанія націлена на розробку і здійснення індивідуальних дизайн проектів і виробів, стабільність воліємо підтримувати за рахунок високої якості виробів, доступних цін, стислих термінів виготовлення і індивідуального підбору каменю для клієнтів, що обумовлює оптимальне співвідношення якості до ціни.

Вам буде цікаво ознайомитися   так само: