Авторська скульптура

Художнє різьблення по каменю

Різьблення по каменю є найдавнішим ремеслом. Сотні і навіть тисячі років назад руки геніальних каменерізів створювали образи, які і в даний час викликають непідробне захоплення. У минулому для обробки каменю майстри використовували примітивні інструменти, створюючи справжні шедеври. Ще в Давньому Римі, при створенні статуї Цезаря використовувалася художнє різьблення по каменю. І в ті часи вироби з каменю вважалися предметами розкоші. Сьогодні вироби з натурального каменю все ж залишаються предметами розкоші, однак тепер вони більш доступні. У наш час оздоблення з цього матеріалу говорить про добрий смак власника і є гарантією якості і міцності. Художнім різьбленням по каменю можна прикрасити каміни, колони, пілястри, карнизи і т.д. Компанія «VIRP» виконає будь-яку роботу за Вашими ескізами.

зразки натурального каменю
закарпатье Купить камин Киев Мукачево Ужгород Хуст Свалява Іршава Чоп Берегове Резьба по граниту

Різьба по граніту

Граніт - одна з найбільш щільних, а тому і найміцніших порід натурального каменю, які відомі людині. Міцність граніту обумовлюється його вулканічним походженням і наявністю в складі цієї гірської породи такого мінералу як кварцит.

Серед достоїнств граніту особливе місце займає його стійкість до змін погодних умов: спека, холод, дощ чи сніг, вітер не завдадуть виробу з граніту серйозної шкоди. Саме завдяки цьому цінному якості граніт часто використовують як будівельний і облицювальний матеріал.

Граніт за своєю природою досить масивний камінь, але завдяки різьбленні можна надати виробам з нього більш витончений і вишуканий вигляд. Різьба по граніту часто застосовується при виготовленні таких виробів, як колони з пілястрами, балясини для сходів і балконів, фонтани або елементи декору для індивідуального дизайну двору або саду. Оригінально виглядає застосування різьблення по граніту в окремих декоративних елементах при облицюванні фасадів будівель: різьблення виконується спеціально під кожен проект, що дозволяє отримати в результаті абсолютно ексклюзивну роботу як по дизайну, так і за складністю виконання. Залежно від побажання замовника можна комбінувати полірований граніт різного виду з різьбленими елементами в контрастному поєднанні кольору і фактури каменю, що додасть виразності та оригінальності готовій роботі.

Надійність граніту і витончені елементи художнього різьблення - ідеальне поєднання практичності і краси натурального каменю.

 Художнє різьблення по каменю

Різьба по мармуру

Різьблення по каменю відома своєю багатовіковою історією, і за всіх часів найпопулярнішим каменем для художнього різьблення був і залишається натуральний мармур. Саме античні скульптури з мармуру з їх величчю, красою та загадковістю збереглися до наших днів і приносять славу своїм творцям.

Мармур є натуральною кристалічної гірською породою, яка включає з себе суміш доломіту і вапняку, які пройшли після закінчення часу перекристаллизацию. Таке природне походження мармуру робить його чудовим матеріалом для оздоблювальних робіт при створенні інтер'єрів і, особливо, із застосуванням художнього різьблення по каменю.

Вироби з натурального каменю з різьбленням - будь то колона або арка, камін або фреска, елемент сходів або деталь облицювання стін - завжди мають особливу розкішшю і неповторністю. Сьогодні вироби з різьбленням по мармуру або її елементами все частіше використовуються дизайнерами в усьому світі при розробці інтер'єрів для будинків, офісів, готелів, ресторанів і клубів. Така популярність натурального мармуру пояснюється його міцністю і екологічною безпекою, а також красою і респектабельністю виробів з мармуру.

Природне походження мармуру і його структура дозволяють проводити обробку цього каменю різними способами, в тому числі з використанням художнього різьблення як по масиву каменю вручну, так і на мармуровій плиті за допомогою спеціального верстата. Мармур володіє безліччю квітів і відтінків, а також різною текстурою і щільністю, що дає широкі можливості для втілення будь-якого художнього задуму замовника. Поєднання щільною кристалічної структури каменю і одночасно різноманіття його відтінків дозволяють створювати як прості декоративні вироби з мармуру, так і воістину шедевральні речі з натурального каменю.

Найбільш часто можна зустріти приклади різьблення по мармуру в інтер'єрах середньовічних палаців і старовинних маєтків, соборів і церков, всесвітньо відомих музеїв державних установ високого рівня. Саме природне походження мармуру, його благородний блиск і краса надають неповторності найзнаменитішим творінь скульпторів і архітекторів. У сучасному світі використання різьблених виробів з мармуру не втратило свою актуальність, а навпаки, дає можливість доповнити модний інтер'єр стилем та елегантністю в поєднанні з практичністю натурального каменю.

Киев Мукачево Ужгород Хуст Свалява Іршава Чоп Берегове Резьба по мармору
закарпатье Купить камин Київ Мукачево Ужгород Хуст Свалява Іршава Чоп Берегове Художественная резьба по камню
Авторська скульптура