Мармурові і гранітні фасади

Облицювання та оздоблення фасадів натуральним каменем

Оздоблення фасадів каменем власного виробництва : ціни і фотографії робіт . Якісна облицювання фасадів натуральним каменем: гранітом  та  мармуром.

Оздоблення будинків , крім своєї захисної функції несе в собі декоративну складову . Зовнішній вигляд будь-якого , його оформлення - це робота на імідж власників будинку , фірм , які знаходяться в ньому або міста , де знаходиться будівля . наприклад , облицювання фасаду натуральним каменем не тільки додасть дому елегантний вигляд , але це відмінний барометр   доброго смаку ,   показник успіху і достатку .

 Адже оцінюються такі фактори як   вартість матеріалу і робіт з оздоблення , їх трудомісткість і т.д. Будь-який бізнесмен , порівнюючи ціни , враховує і термін експлуатації , і майбутні витрати . Якщо ви хочете зробити обробку фасаду натуральним каменем - то , це , звичайно , буде коштувати дорожче , але при цьому такий варіант обробки прослужить Вам набагато   довше .

Природний камінь для фасадів

Сьогодні оздоблення фасадів натуральним каменем - це один з найпоширеніших способів зовнішнього облицювання стін будинків .   Причини такої популярності досить прості - солідний зовнішній вигляд , зручність експлуатації ,   простота догляду , довговічність і стійкість до впливів зовнішнього середовища . Крім того , натуральний камінь для фасадів - це екологічно чистий матеріал .

Послуги з облицювання фасадів натуральним каменем сьогодні користується величезним попитом . Головне достоїнство природний камінь для фасадів міцний і довговічний . Він не вимагає виконання якихось складних процедур догляду .

Використовуваний природний камінь для фасадів - це завжди показник гарного смаку , прихильності до класики , стабільності і престижу . Варіанти ж обробки з використанням каменю можуть бути найрізноманітніші від простих до оригінальних   ексклюзивних рішень в оформленні будівель будь-якого типу , а також заміських будинків

Сьогодні фасадний декор включає в себе величезну кількість архітектурних елементів , які надають будівлі свій стиль і впізнаваний образ . Це   балюстради , колони , пілястри , для дверних прорізів або покрівель - карнизи , для віконних прорізів - лиштви і багато іншого . Але основа це природний камінь для фасадів .

Він прослужить довго і надійно захистить конструкцію від дощу і снігу , холоду , перепадів температур , впливів вихлопного газу і т.д. Лідером природного каменю для фасадів є граніт !

Матеріали для облицювання фасадів каменем

Фасад з граніту

Ми радимо вам примітити саме граніт за неповторність кожної плитки , її форми , відтінку , текстури . Ми вибираємо фасад з граніту   - адже це дозволяє створити дійсно унікальний варіант оформлення фасаду . Оздоблювальний натуральний камінь в обробці будівлі , фасади з граніту - це модно , вишукано і практично!

Естетика будівлі має все більшого значення , а витонченість фасаду з граніту гарантує елегантність будівлі .

Облицювання фасаду необхідна як для новозбудованого будинку , для його ремонту , а також для підвищення теплоізоляційних якостей споруди і фасад з граніту тут незамінний і надійний помічник .

Послуги з облицювання фасадів гранітом

Варто відзначити , що облицювання гранітом не вимагає особливих вкладень , тим більше що при якісній обробці можливо в рази скоротити витрати на експлуатацію будівлі , в порівнянні з облицюванням фасадів з інших матеріалів .

Послуги з облицювання фасадів гранітом, в тому числі навісні фасади завжди мають бездоганний зовнішній вигляд, а також їх високу міцність матеріалу, до стійкого і   агресивного впливу зовнішнього середовища. Висока волого і морозостійкість, низький коефіцієнт стирання матеріалу для обробки фасадів відмінно підходить для клімату України. Також фасад з граніту може бути   різноманітний за кольором, структурі і декоративного малюнку. Оздоблення фасадів з граніту виглядають дуже ефектно, адже природний і неповторний скол каменю надає обсяг, гру світла і тіні. Придбати облицювальну плитку для фасадів Ви можете в нашому магазині.

Ніші клієнти з:

 

Мукачево Ужгород Берегове Хуст Чоп Виноградів Іршава Перечин Рахів Свалява Тячів