зв'язатися з менеджером

тел. (050) 913 16 19 VIRP

Розрахунок вартості каміна

Ціна

      Окрасою будь-якого каміна є його облицювання - камінний портал.

      Портал для каміна може бути виготовлений з різних матеріалів на розсуд його власника, але найбільш шляхетним і практичним є портал для каміна з натурального мармуру.

      Ціна мармурового порталу залежить як від вартості самого каменю, так і від складності роботи, яка виконується при його обробці. В середньому ціна на портал з мармуру може становити від 20000 грн. і вище. Варто не забувати, що одна і та ж модель камінного порталу може бути виконана з різного каменю, що в значній мірі буде впливати як на зовнішній вигляд порталу, так і на його вартість. Для вибору майбутнього каміна є можливість як порівняти на фотографіях вже виготовлені раніше варіанти камінних порталів, так і промальовувати колір і фактуру різного натурального мармуру на обраної Вами моделі в 3-D варіанті.

      При розробці індивідуального дизайну камінного порталу у вигляді 3-D моделі є додаткова можливість промальовувати на порталі невеликі відмінності за елементами декору, такі як: накладки на колонах і верхньої балки каміна, форма полиць, подвійна подклейка краю деталей каміна, наявність підлоги плити з мармуру перед каміном, форма ніші для дров в камінному порталі, висота полиць, різьблення з мармуру на порталі та інше. Наявність або відсутність тих чи інших елементів каміна також значним чином впливає на кінцеву вартість камінного порталу з мармуру.

      Менеджер нашої компанії зможе дати Вам консультацію і допомогти підібрати варіант камінного порталу з того чи іншого виду каменю, а також за елементами його декору в залежності від Вашого смаку і побажань.

      Наша фірма пропонує Вам послугу « камін під ключ », тобто виконання повного комплексу робіт по будівництву каміна з нуля. При розрахунку загальної вартості такої послуги враховуються такі основні моменти: вартість топки, димоходу, облицювання каміна, а також вартість робіт по установці вироби, яка включає в себе і вартість витратних матеріалів. Будь-камін має чотири головні складові частини. Це фундамент, топка і облицювання порталу, і димар. Саме ці складові несуть основну цінове навантаження при зведенні каміна.

Відомо, що стандартний середній камін має вагу близько однієї тонни, тому дуже важливо встановлювати його на міцний окремий фундамент або бетонну основу. Тут ціна різниться в залежності від матеріалу і обсягу фундаменту, а також має значення, чи встановлюється камін уже в готовому будинку або закладається в процесі його будівництва.

На ціну каміна під ключ прямим чином впливає тип каміна по основному матеріалу. Стиль каміна (класика, модерн, кантрі або Hi-Tech) впливає на ціну також в плані обраного матеріалу.

Існує кілька способів установки каміна: закриті, відкриті, напіввідкриті і кутові. Тут ціна залежить від того, яку площу займає камін. У зв'язку з тим, що каміни можуть виконувати різні функції, то і ціна у них буде різна. Це можуть бути опалювальні каміни і декоративні, а також поєднують в собі обидві функції.

Ціна установки каміна під ключ безпосередньо залежить від складності конструкції і варіанти облицювання. Оскільки матеріали і готові складові частини для камінів виконуються різними виробниками, то і ціни на них можуть різнитися.

Важливими при розрахунку вартості каміна під ключ і така деталь, як приміщення для його установки. Тобто, в квартирі буде встановлюватися камін або в приватному будинку. У вартість всієї послуги також увійде вартість робіт по установці каміна. У вартість також будуть включені аксесуари для догляду за каміном.

под ключ

камин Мукачево Хуст
Мрамор Гранит камин Мукачево камин Ужгород
камин купить в Львов Тернополе Ужгороде