БІОКАМІНИ

Біокамін

Біокаміни KRATKI

купити купити Біокамін KRATKI

Біокамін

Камін з цим вогнем - це краща прикраса інтер'єру. Він не тільки прикрасить будь-яке приміщення, але і створить особливу атмосферу затишку і гармонії. У сучасних умовах розмістити традиційний камін в інтер'єрі найчастіше буває проблематично. Але завдяки біо камінів живий вогонь в міській квартирі став не мрією, а доступною реальністю.

Біокаміни -це декоративні каміни, що працюють на рідкому екологічно чистому паливі, рослинного походження.

Для роботи біокамінів рекомендується використовувати спеціальне біопаливо, яке продається в будь-яких спеціалізованих магазинах наших представників.

Купивши камін без димаря, що працює на біопаливі, Ви зможете назавжди забути про такі побічні явища як дим, запах, кіптява і зола. Простота складання і установки, зручність в експлуатації продовжують список достоїнств декоративних каменів.

Автоматичні, вбудовуються, класичні, підлогові, настінні, вуличні біокаміни, скляні каміни без димаря, столи-біокаміни - такий широкий модельний ряд біокамінів дозволить підібрати камін для будь-якого інтер'єру та екстер'єру, а різноманітність форм, багатий вибір кольорів, фактур і облицювальних матеріалів задовольнить самого вимогливого покупця.